O Nas

Twój biznesowy partner

Szukasz biznesowego partnera, który z całą mocą wesprze Cię w drodze ku wyznaczonym celom? Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy agencją interaktywną z Wrocławia. Od wielu lat wspieramy marki (zarówno te dopiero powstające, jak i istniejące na rynku od dawien dawna) w działaniach online. Nasza praca, to nasza pasja, a sukcesy naszych klientów to… okazja do świętowania, dlatego dokładamy wszelkich starań, by było ich jak najwięcej ! 


Od opracowania identyfikacji wizualnej przez projektowanie i tworzenie stron www po marketing internetowy. Łącząc zaawansowane technologie z efektowną oprawą wizualną udaje nam się osiągnąć dla Państwa i Waszych klientów najlepszy efekt.

Tworzenie i projektowanie stron internetowych to nasza pasja.

Brzmi jak pusty slogan? Sprawdź nasze realizacje. Nasza specjalność to projektowanie stron www. Dbamy o to by Państwa strona była zarówno atrakcyjna wizualnie jak i perfekcyjna funkcjonalnie. Projektowanie stron internetowych może być fascynującym procesem, każda wykonana przez nas strona pracuje dla klienta by wygenerować jak najlepszy zysk finansowy, informacyjny lub wizerunkowy. Nasz zespół projektantów www tworzy zaskakujące, estetyczne strony, przyciągające uwagę i zapadające w pamięć odwiedzających stronę. Zlecając nam wykonanie strony www mają Państwo świadomość dokonania prawdopodobnie najlepszego możliwego wyboru.

Dbamy o Twój sukces!

Kompleksowość naszych usług polega na umiejętnym łączeniu technik promocyjnych od promocji internetowej po inne media. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za realizację powierzonych nam zadań. Słuchamy dokładnie Państwa oczekiwań i służymy radą oraz pomysłami. Nasza wiara w solidną, rzetelną i długofalową współpracę 


Realizacja Zamówienia

1 KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI
Wypełniasz formularz zamówienia dotyczący twoich preferencji oraz tego co chciałbyś posiadać na stronie.

2 WYSYŁAMY WYCENĘ
Wyceniamy koszt wykonania witryny. Wysyłamy wszystko e-mailem i czekamy na Twoją odpowiedź.

3 PODPISUJEMY UMOWĘ
Po akceptacji oferty następuje podpisanie umowy. Wysyłasz nam wszystkie informacje oraz zdjęcia (jeżeli posiadasz).

4 FINALIZUJEMY PROJEKT
Przesyłamy wstępny projekt. Możliwość poprawek według Twojego uznania. Po zaakceptowaniu projektu następuje płatność oraz umieszczenie strony na serwerze.Max Designer

W LICZBACH
160

WDROŻONYCH STRON INTERNETOWYCH

275

WYKONANYCH AUDYTÓW SEO

145

PRZEPROWADZONYCH KAMPANII

580

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Opinie naszych klientów

Artur Fuhrmann
Artur FuhrmannQservice Fauto
Polecam ! Profesjonalnie i szybko 🙂
Piotr Foryś
Piotr ForyśForest Auto Trans
Na Max Designer składają się ludzie o różnorodnych zainteresowaniach i umiejętnościach, co jest niepodważanie ogromną zaletą. Dobór zespołu do projektu został dokonany wg moich potrzeb. Współpracowało mi się z nimi przyjemnie i tak samo, jak ja wciągnęli się w ten projekt. Kolejnym ich atutem jest to, że poddają dane narzędzie wielokrotnym testom, aby sprawdzić jego działanie i skuteczność. Serdecznie polecam.
Filip
FilipModern Meble
Układ sklepu jest przejrzysty, graficznie wszystkie elementy są idealnie do siebie dopasowane. Zarządzania stroną oraz sklepem internetowym jest prosta, polecamy współpracę z Max Designer.
Jolanta Stec
Jolanta StecKlient Indywidualny
Polecam. pełen profesjonalizm !
Meggi Forest
Meggi ForestKlient Indywidualny
Uwielbiam taką współpracę ... Szybko, miło i profesjonalnie. Polecam !
EnglishGermanPolish